همکاری با ما

برای همکاری با ما در زمینه های تولید محتوا، ترجمه، طراحی سایت و … رزومه خود را ارسال کنید.

10 دلیل مهم که به تیم شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک بپیوندم

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک یک شرکت معتبر از نظر قانونی و ثبت شده در اداره ثبت شرکت های استان تهران است و دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی است و تمام وظایف قانونی خود را ادا می کند.

استخدام و فعالیت در یک شرکت معتبر و قانونی اولین فاکتور برای انتخاب محیط امن برای فعالیت و اشتغال است.

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک تاسیس سال 1388 و دارای بیش از 13 سال فعالیت در حوزه تخصصی خود است و طوفان ها و پستی و بلندی  های بسیاری را در در شرایط مختلف ایران و جهان گذرانده است و پایداری لازم برای تکیه  برای اشتغال را دارد.

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک دارای محیطی صمیمی و دوستانه همراه با جدیت در کار است که حاشیه و مناسبات بیهوده  و ملال آور در آن جایی ندارد و همکاران همچون یک خانواده صمیمی در کنار هم مشغول به رشد و همکاری هستند.اغلب همکاران در شرکت اعتمادسازان بهترین در تخصص خود هستند و دارای دانش و تحصیلات دانشگاهی می باشند.

یکی از دلایل اصلی اشتغال کسب روزی حلال  و امرار معاش است که شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک همیشه سعی کرده است با وجود مشکلات فراوان که در ایران وجود دارد و همه ما از آن آگاه هستیم و هر روز با آن دست و پنجه نرم می کنیم به پرداخت های فوق العاده دقیق و  منظم  و منصفانه توجه ویژه کند و تلاش های تیم خوب خود را جبران کند.

بیمه تامین اجتماعی جز وظایف هر شرکت برای رفاه و آسایش همکاران است که متاسفانه بعضی از کارفرمایان بخاطر هزینه مالی زیادی که دارد از آن امتناع می کنند و شرکت اعتمادسازان از ابتدای استخدام همکاران خود این مهم را در دستور کار دارد.

شرکت اعتماسازان تجارت الکترونیک  از متدولوژی علم محور برای پیشبرد اهداف پروژه ها کمک می گیرد و این امر باعث شده همیشه رو به رشد و شکوفایی باشد و لازمه آن ارتقاء و رشد و آموزش روز به روز و مستمر همکاران است که همیشه این الویت بسیار مهمی در مرامنامه شرکت بوده است

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک نقش شادی و سلامتی روان را  در  پیشبرد بهتر اهداف سازمانی به خوبی درک کرده است و همیشه با اجرای دورهمی های شاد و و  دوستانه  به بهانه ها  و مناسب های مختلف و به فال نیک گرفتن روز میلاد همکاران و برنامه های متنوع دیگر سعی در ایجاد حس خوب و شادی کرده است.

محیط فیزیکی مناسب برای کار  همچون نور مناسب، ارگونومی خوب برای صندلی و میز کار، زیبایی و طراوت و پاکیزگی و گیاهان چشم نواز و پذیرایی به هنگام خستگی، گرمایش و سرمایش مطلوب و … همه برای آرامش بیشتر در هنگام فعالیت کمک بسزایی می کنند  و این جزئیات همیشه در شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک از یک طرف در منطقه محبوب تهران (خیابان جردن)  و از طرف دیگر خیابان ولیعصر روبروی پارک زیبا ملت قرار دارد و دسترسی  راحت به حمل نقل عمومی مانند اتوبوس های تند رو (BRT) و تاکسی و… باعث شده است که رسیدن به محل کار را در شلوغی و هیاهوی تهران آسان کند.

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک در 13 سال فعالیت خود  توصیه نامه های کاری (Recommendation letter) و تحصیلی بسیاری برای همکارانی که قصد مهاجرت داشتند صادر کرده است که مورد توجه شرکت خارجی و استاتید دانشگاه های معتبر جهان قرار گرفته است  و همیشه از همکاران خود پشتیبانی کامل را داشته است.

اصل مهم و غیر قابل تغییر شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک احترام و اخلاق سازمانی و انسانی است که حتی در تعهدنامه فرهنگ سازمانی شرکت ثبت و نهادینه شده است و  بر همه امور برتری و الویت دارد.

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
نمایش ویدیو درباره خانم محمدی