درباره اعتمادسازان تجارت الکترونیک

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک در مهر ماه سال ۱۳۸۸ هجری شمسی فعالیت خود را شروع کرده است و بیش از ۱۳ سال است که به مشتریان ایرانی و خارجی خدمت رسانی می کند. در حال حاضر دارای بیش از ۷۰ همکار خوب متخصص و وظیفه شناس است که به صورت تمام وقت برای نیل به اهداف سازمان و خدمت رسانی به مشتریان تمام تلاش خود را می کنند.

خدمات تخصصی

شرکت اعتمادان سازان  تجارت الکترونیک در مدت فعالیت خود مبادرت به راه اندازی چند کسب و کار اینترنتی موفق کرده است که یکی از این کسب و کارها برند معتبر “همیار عشق ایرانیان” است که خدمات مشاوره و روانشناسی را به وسعت جهان به ایرانیان داخل و خارج کشور ارائه می دهد.

بنیان گذاران و مدیران

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک توسط آقای دکتر محمد دقاق زاده و آقای دکتر حسین دقاق زاده تاسیس و راه اندازی شده است و در حال حاضر مدیریت و راهبری می شود.

ارزش ها و تعهد های سازمانی

از انتخاب نام شرکت میتوان فهمید که ارزش اصلی  در شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک، اعتماد (Trust) است و شعار ما اعتماد می سازیم ( We build trust ) همیشه سرلوحه همه امور  شرکت بوده است.

فرهنگ سازمانی داخلی شرکت اعتمادسازان بر پایه صمیمیت و رابطه گرم و خوب پایه گذاری شده است و همکاران از محیط گرم و دوستانه که در آن می توانند  به رشد و ارتقاء و پیشرفت کاری خود بپردازند همیشه رضایت داشتند.

البته صفات زیر همیشه جزء فرهنگ سازمانی این شرکت بوده است

مجوز ها

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک با شماره ثبت 535321 و شناسه ملی  14005277190 و مجوز نشر دیجیتال به شماره 8690/50  و مجوز های متعدد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  و نهاد ها و سازمان های   دیگر به مشتریان خود خدمت رسانی می کند.